انتقال دامین

مدیر انجمن: Aivivid staff

mmazhary

انتقال دامین

پستتوسط mmazhary » یک شنبه اکتبر 13, 2013 11:36 am

با سلام
من یک دامین ثبت شده در یک خدمات دهنده دیگه با استفاده از پنل www.onlinenic.com دارم. برای متصل کردن اون به آیویوید و یا اتصال اون به هاست جدیدم چه کاری لازمه انجام بدم؟

Daruosha

Re: انتقال دامین

پستتوسط Daruosha » دو شنبه اکتبر 14, 2013 2:45 pm

سلام و روز بخیر،

برای tranfer کردن دامین ابتدا باید آن را در کنترل پنل onlinenic (یا سایر registerar) ها unlock کرده و سپس کد AUTH-CODE را درخواست نمایید.

در مرحله بعد وارد سایت aivivid.com شده و هنگام ثبت سفارش خود گزینه Transfer Domain را انتخاب نمایید و سپس در مرحله بعد AUTH-CODE   را جهت تایید مالکیت فعلی دامین وارد کرده و سفارش خود را نهایی نمایید. پس از انجام عملیات پرداخت، یک email به صاحب فعلی دامین جهت تایید عملیات انتقال ارسال خواهد شد; که پس از تایید نهایی، دامین به اکانت شما در پورتال آی ویوید منتقل خواهد شد.

در صورت بروز مشکل می توانید با آدرس Support [ at ] Aivivid.Com تماس بگیرید.

moein.data

پستتوسط moein.data » سه شنبه می 08, 2018 9:16 am

سلام. من یک سوالی داشتم ممنون میشم عزیزانی که در زمینه اطلاعات دارن منو راهنمایی کنن. من با استفاده از وردپرس یک وب سایت راه اندازی کردم و با استفاده از ووکامرس تبدیلش کردم به یک فروشگاه اینترنتی وقتی که خواستم کسب و کار اینترنتی خودم رو جدی تر شروع کنم رفتم پیش یک مشاور کسب و کار و وقتی که دامنه وب سایت منو دید گفتش که این دامنه اصلا مناسب یک فروشگاه اینترنتی نیست و حالا جریان به شکلی پیش رفته که من باید دامنه خودم رو کلا انتقال بدم. اما من روی این دامنه اصلی سایتم با یکی از ماژول های وردپرس کاری کردم که هر پستی که در سایت منتشر میکردم به صورت خودکار به کانال تلگرام سایتمم ارسال میشد حالا من میخوام بدونم که اگر من دامنه سایتم رو انتقال بدم این ماژول تلگرام دیگه کار نمیکنه؟ چون اگر کار نکنه من مجبورم یک برنامه شبیه تلگرام پیدا کنم و اونو به سایتم وصل کنم.

tehranloole

پستتوسط tehranloole » دو شنبه سپتامبر 03, 2018 11:59 am

بله من هم اوایل از نرم افزار تلگرام در زمینه لوله بازکنی استفاده میکردم .. منتها با فیلتر شدن تلگرام نرم افزار سروش رو جایگزین کردم و راضیم

mmddbt

پستتوسط mmddbt » یک شنبه اکتبر 07, 2018 2:53 pm

نه اصلا ربطی نداره شما می تونی دامنه رو عوض کنی خیااالت راحت

tehranloole

پستتوسط tehranloole » سه شنبه نوامبر 27, 2018 11:24 am

البته نرم افزار های زیادی در این زمینه وجود دارند من از این نرم افزار ها در زمینه لوله بازکنی استفاده میکنم

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان